WIATA
JEDNOSTANOWISKOWA

Nowoczesny carport  to zadaszone stanowisko postojowe przeznaczone dla samochodów osobowych. Wiata chroni  pojazd od  niekorzystnych czynników pogodowych.

 

Zadaszenie umożliwia optymalne wykorzystanie miejsca, nawet na małej powierzchni dzięki czemu pięknie w komponuje się w architekturę państwa posesji.

Wymiar standardowy carportu: 3,0 m szerokości i 6,0 m długości, umożliwia swobodne zaparkowanie samochodu osobowego, wysokość wiaty w świetle na wjeździe i jednocześnie najniższym punkcie to 2,20m, wysokość całkowita wynosi 2,50 m.

Wiata wykonana jest z konstrukcyjnej stali cynkowanej oraz malowanej proszkowo na dowolny kolor z palety RAL lub lakierowanej w powłoce imitującej drewno,  dzięki czemu służy przez długi czas nie tracąc przy tym swojego pierwowzoru i nie wymaga przeprowadzania czasochłonnych i kosztownych prac konserwacyjnych.

 

Carport  występuje w wersji przyściennej
i wolnostojącej.

WIATA ZABUDOWANA
LUB Z POMIESZCZENIEM
GOSPODARCZYM

Wykonujemy carporty pod wymiar, z możliwością rozbudowy pomieszczenia gospodarczego, tworzy to alternatywę dla osób nie posia- dających garażu czy tak zwanej szopki na podręczne rzeczy.

 

Carport ten może być zadaszonym stanowiskiem postojowym przeznaczonym dla samochodów osobowych jak i z pomieszczeniem. Wiata chroni i doskonale chroni pojazd od nie korzystnych czynników pogodowych. Carport został wzbogacony o przysłony boczne, które poza dodatkową funkcją ochronną są nową formą desingu. Proszę pamiętać, że każda wiata musi pięknie się w komponować w architekturę państwa posesji. Dzięki zabudowie bocznych ścian wiaty, sprawia, że wizualnie uzyskujemy efekt podobny do garażu, przysłony dają nam możliwość uzyskania dodatkowych miejsc użytkowych np. schowków,

Wymiar standardowy carportu: 3,0 m szerokości i 6,0 m długości, umożliwia swobodne zaparkowanie samochodu osobowego, wysokość wiaty w świetle na wjeździe i jednocześnie najniższym punkcie to 2,20 m, wysokość całkowita wynosi 2,50 m.

 

Carport  występuje w wersji przyściennej
i wolnostojącej.

WIATA
DWUSTANOWISKOWA

Nowoczesny carport dwustanowiskowy to zadaszone stanowisko postojowe przeznaczone dla dwóch samochodów osobowych.  Wiata chroni pojazd od niekorzystnych czynników pogodowych.

 

Zaletą carportu dwu stanowiskowa jest nowoczesną konstrukcją, wiata wizualnie i fizycznie nie zajmuje dużo miejsca na państwa działce. zadaszenie umożliwia optymalne wykorzystanie miejsca, nawet na małej powierzchni dzięki czemu pięknie w komponuje się w architekturę państwa posesji.

Wymiar zewnętrzny carportu: 6,0 m szerokości i 6,0 m długości, co umożliwia komfortowe parkowanie dwóch samochodów osobowych. Wysokość wiaty w świetle na wjeździe i jednocześnie najniższym punkcie to 2,20 m, wysokość całkowita wynosi 2,50 m.

Wiata wykonana jest z konstrukcyjnej stali cynkowanej oraz malowanej proszkowo na dowolny kolor z palety RAL lub lakierowanej w powłoce imitującej drewno,  dzięki czemu służy przez długie czas nie tracąc przy tym swojego pierwowzoru i nie wymaga przeprowadzania czasochłonnych i kosztownych prac konserwacyjnych.

 

Carport  występuje w wersji przyściennej
i wolnostojącej.

Co jeszcze możemy dla ciebie zrobić:

WIATY
SAMOCHODOWE


PERGOLE


OGRODZENIA

FURTKI
I BRAMY