OGRODZENIA

Tworzymy nowoczesne ogrodzenia, które doskonale wpisują się w tło każdej posesji.

 

Panele są ze stali ocynkowanej oraz malowanej proszkowo na dowolny kolor wybrany przez Państwa z palety RAL lub lakierowe w połowce imitującej drewno. Dzięki temu służy przez długi czas nie tracąc przy tym swoich walorów technicznych, przez co nie muszą się Państwo martwić o czasochłonne i kosztowne prace konserwacyjne.

 

Niewątpliwą zaletą tego typu ogrodzeń jest długa żywnotność i odporność na działanie warunków pogodowych. Ogrodzenie dzięki swoim profilom zapewnia prywatność posesji oraz stanowi ochronę przez niechcianymi gośćmi, lub złodziejami.

 

Nasze ogroszenia tworzymy na wymiar indywidualnie, zależnie od potrzeb klienta.

 

Przyjedziemy zmierzymy i co najważniejsze
doradzimy najlepsze rozwiązania.

Ogrodzenia drewnopodobne, czyli imitujące drewno.

 

Dzięki połączeniu innowacyjnej technologii z oryginalnym wzornictwem uzyskaliśmy ponadczasowy efekt, piękne i naturalne rysunki drewna zostały idealnie przeniesione na profile co tworzy nową formę ogrodzenia.

Jest to nowoczesny system ogrodzeń, który doskonale imituje naturalne drewno, pozwalając uzyskać piękny, bardzo efektowny wygląd, który w przeciwieństwie do naturalnego drewna praktycznie nie wymaga prac konserwujących. Jest to idealna oferta dla klientów poszukujących praktycznych rozwiązań, którzy chcą aby ogrodzenie było wizytówką domu i kojarzyło się z naturalnością, pięknem i luksusem.

 

Rodzaje:
A. Ogrodzenie Large

Ogrodzenie w systemie LARGE, dzięki zastosowaniu profilu o szerokości 150 mm, tworzy między twoją posesją a światem zewnętrznym solidne zabezpieczenie. LARGE to nie tylko ochrona posesji, ale także mocne zabezpieczenie przed złodziejem. Nie muszą się już Państwo martwić, że ktoś was podgląda.

 

B. Ogrodzenie Medium

Ogrodzenie MEDIUM to kompromis między prywatnością a lekkością. Profil o szerokości 100 milimetrów zapewnia pełne poczucie swobody na własnej posesji.

 

C. Ogrodzenie Long

Prosta i smukła forma ogrodzenia LONG, które zapewnia większy prześwit niż w pozostałych modelach profilowi przęsła, tworzy przyjemne wrażenie przejrzystości i nadaje ogrodowi większą przestrzeń.

 

D. Ogrodzenie Small One

Ogrodzenie SMALL ONE jest to najnowocześniejsza i najpopularniejsza forma ogrodzenia, dzięki swoim specjalnie wygiętym pod kątem profili tworzy nową formę designu. A przy tym jest to system, który zapewnia maximum prywatności nie tracąc nic ze swojej lekkości oraz nowoczesności. Jeśli chcesz nadać nową formę twojej posesji to jest idealne ogrodzenie dla Ciebie.

Co jeszcze możemy dla ciebie zrobić:

WIATY
SAMOCHODOWE


PERGOLE


OGRODZENIA

FURTKI
I BRAMY