FURTKI

Furtka podkreśla indywidualny charakter posesji i  skutecznie chroni przed wtargnięciem nieproszonych gości. Nadaje nową formę każdemu domowi i nie zapominajmy, iż każda furtka czy brama, która jest zawsze na pierwszym planie jest jego wizytówka świadczącą o charakterze domu.

 

Tworzy nowoczesną prostą, ale zarazem bardzo elegancka i efektowna forma desingu, idealnie sprawdza się zarówno w domach prywatnych jak i firmach. Jeśli chcesz stworzyć nową formę, wychodzącą na przeciw nowoczesności to jest ona idealna dla ciebie. Tworzymy tak jak ogrodzenia różnego rodzaju furtki i bramy jeśli chodzi o przestrzeń między przęsłami są one mniej lub bardziej zabudowane a my dopasowujemy się do potrzeb klienta.

 

Przyjedziemy zmierzymy i co najważniejsze
doradzimy najlepsze rozwiązania.

BRAMA
DWUSKRZYDŁOWA

Podkreśla indywidualny charakter posesji i  skutecznie chroni przed wtargnięciem nieproszonych gości. Nadaje nową formę każdemu domowi i nie zapominajmy, iż każda furtka czy brama, która jest zawsze na pierwszym planie jest jego wizytówka świadczącą o charakterze domu.

 

Tworzy Nowoczesną prostą, ale zarazem bardzo elegancka i efektowna forma desingu. sprawdza się zarówno w domach prywatnych jak i firmach. Bramę skrzydłową  możemy montować, gdy między ogrodzeniem a garażem mamy tyle miejsca, by po rozwarciu skrzydeł nie utrudniać miejsca wewnątrz posesji. Ważne by nie zapominać, iż skrzydła muszą być otwierane do wewnątrz działki.

 

W przeciwieństwie do bram przesuwnych nie wymagają przygotowania betonowego fundamentu. Furtka może zostać zamontowana z dowolnej strony bramy.

BRAMA
PRZESUWNA

Brama przesuwna podkreśla indywidualny charakter posesji i  skutecznie chroni przed wtargnięciem nieproszonych gości.

 

Nadaje nową formę każdemu domowi i nie zapominajmy, iż każda furtka czy brama, która jest zawsze na pierwszym planie jest jego wizytówka świadczącą o charakterze domu.

Tworzy Nowoczesną, prostą ale zarazem bardzo elegancka i efektowna forma desingu która sprawdza się zarówno w domach prywatnych jak i w firmach.

Brama przesuwa się w jednej płaszczyźnie, dzięki czemu nie zajmuje przestrzeni wewnątrz posesji. Napęd do bramy przesuwnej jest nieco tańszy niż automatyka dla bram skrzydłowych. Daje również brak ryzyka, że brama zamknie się lub otworzy w przypadku silnego podmuchu wiatru.

 

Dostępne są w wariancie jedno
lub dwuskrzydłowym.

Co jeszcze możemy dla ciebie zrobić:

WIATY
SAMOCHODOWE


PERGOLE


OGRODZENIA

FURTKI
I BRAMY